LAT / RUS / ENG

III Pasaules latviešu juristu kongress

Pasaules latviešu 3. juristu kongress (pirmais bija 1990. gadā, otrais – 1992. gadā) tika organizēts ar mērķi - sapulcināt kopā latviešu izcelsmes juristus no visas pasaules, lai atjaunotu un dibinātu savstarpējus kontaktus, kā arī apspriestu aktuālas tiesību problēmas, kuru risināšana kopīgiem spēkiem būtu daudz efektīvāka. Kongress notika 2018. gada 19.–20. jūnijā Latvijas Universitātes Mazajā aulā.

Kongresā izteiktie viedokļi un formulētie secinājumi ir apkopoti un iesniegti tām institūcijām, kuras var ņemt tos vērā tiesību politikas vai praktiskās darbības pilnveidošanai.

Juridiskās koledžas docētājiem un studentiem tā bija lieliska iespēja sajust pasaules elpu jurisprudencē, atrast sadarbības partnerus, uzzināt par tālākām karjeras iespējām pasaulē.

Juridiskā koledža piedalās ERASMUS+ rīkotajā projektā “TRUSTvGLP”. Tā mērķis – izveidot grāmatvedības spēles datorplatformu, t.i., interaktīvā veidā sagatavot grāmatvežus un finansistus darba tirgum, savdabīgā un interesantā formā sniedzot zināšanas. Projektā ir iesaistītas Latvijas, Turcijas, Spānijas, Polijas un Rumānijas mācību iestāžu komandas.

Dalībnieku 2. tikšanās pie mums – Latvijā (30.06.2017.)

 

Latvijas Koledžu asociācijas biedri pieņemšanā Latvijas Republikas vēstniecībā ĶTR (2017.gada 29.marts)

 

 

Juridiskās koledžas direktors T.Jundzis un direktora vietniece I.Lūce tiekas ar Pekinas Universitātes Eiropas valodu un kultūras fakultātes dekānu Hao Ping (2017.gada 28.marts)

 

 

Latvijas Koledžu asociācijas delegācija (t.sk. arī Juridiskās koledžas pārstāvji) Pekinas Universitātē (2017.gada 28.marts)

 

 

Atklājam Latvijas Republikas tieslietu ministra Dz.Rasnača fotoizstādi "Saskatīt skaisto ap sevi"(2016.gada 20.oktobris)

 

 

 

 

Jauno studiju gadu uzsākot

Tieslietu ministrs Dz.Rasnačs ieradies apsveikt koledžas studentus un administrāciju (2016.gada 1.septembris)

 

 

Atjaunojam sadarbības līgumu ar LU Akadēmisko bibliotēku (2016.gada 20.aprīlis)

 

 

Pie mums viesojas Adžārijas Autonomās Republikas Augstākās padomes deputāti M.Beridze un T.Bolkvadze
(2015.gada 17.oktobris)

 

Tikšanās Adžārijas Augstākajā padomē
(Batumi, 2015.gada 16.septembris)

 

Ņujorkā, 2015.gada 23-25.jūnijā

PRME starptautiskajā forumā
(2015 Global Forum for Responsible Management Education – 6th PRME Assembly) Juridisko koledžu pārstāvēja A.Šneidere-Kalvīte un I.Lūce.

 

Izstāde "Education abroad" Ukrainā
(Kijeva, 2013.gada 14.-16.novembris)

 

Izstādē Kijevā 2013.gada 14.-16.novembrī

 

Koledžas stends izstādē Bulgārijā
"Education beyond borders"
(Sofija, 2013.gada 18.-20.oktobris)

 

 

Latvijas Koledžu asociācijas pieredzes apmaiņas brauciena laikā dalībnieki iepazinās ar ASV izglītības iestāžu darba metodēm LaGuardia Community College, Borough of Manhattan Community College un Bergen Community College, kā arī apmeklēja ANO mītni un Latvijas Republikas pārstāvniecību ANO

 

LKA pieredzes apmaiņas brauciens, 2012.gada 11.-18.novembris, Ņujorka

A.Borovkova personālizstādes atklāšana 21.04.2009.

Juridiskās koledžas studentu un docētāju fotoizstādes atklāšana Juristu dienu ietvaros. Godalgu ieguvēju kopīgā bilde