Konkurss

Konkurss

September 08, 2022

Jau septiņpadsmito reizi žurnāls “Jurista Vārds” aicina Latvijas augstskolu jurisprudences studentus un absolventus iesniegt izvērtēšanai savus pētnieciskos darbus. Tas ir labs veids, kā pārbaudīt sevi, iemantot “vārdu” juridiskajā sabiedrībā un uzsākt ceļu uz pirmo publikāciju. Iepriekšējie gadi rāda, ka panākumi šajā konkursā veicina jauno juristu karjeras izaugsmi.

“Jurista Vārda” konkursam var pieteikt pētniecisku darbu par jebkādu aktuālu un novatorisku juridisku tēmu. Darbus vērtē autoritatīva tiesību zinātnieku un praktiķu žūrija, bet uzvarētāji saņem vērtīgas balvas – juridisko literatūru, abonementu un iespēju publicēties “Jurista Vārdā”. Visi iesniegtie konkursa darbi anonīmi vērtēti tieslietu nozaru sekcijās. Savukārt jaunākajiem tieslietu studentiem ir iespējas pieteikt savus darbus īpašajai Frīdriha Georga fon Bunges Cerību balvai.

Žurnāla “Jurista Vārds” rīkotais pētniecisko darbu konkurss ir vienīgās nacionāla mēroga “sacīkstes”, kurās spēkiem var mēroties visu Latvijas augstskolu un koledžu studenti un absolventi. Vienlaikus konkurss ir ilgtermiņa ieguvumus arī žurnālam un visai tieslietu nozarei, jo ļauj atklāt jaunos talantus un papildināt žurnāla “Jurista Vārds” autoru loku.

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa pieejami  “Jurista Vārda” jaunākajā žurnāla laidienā. Darbus konkursam var iesniegt līdz šī gada 16. oktobrim (ieskaitot). Konkursa rezultātus  redakcija paziņos novembra beigās, bet decembra sākumā tie tiks publicēti žurnālā “Jurista Vārds”. Konkursa balvu fondu nodrošina “Jurista Vārda” izdevējs “Latvijas Vēstnesis”, vadošie zvērinātu advokātu biroji u.c. atbalstītāji.

Informācija: https://juristavards.lv/doc/281866-piesakies-zurnala-jurista-vards-septinpadsmitajam-petniecisko-darbu-konkursam/

©2020. Juridiskā koledža. Visas tiesības aizsargātas.

Izstrādāja: