Jaunumi

33.izlaidums

Uzņemšana turpinās!

Nekas nav nokavēts. Nāc, sāksim studiju gadu kopā! Izvēlies studijas Rīgas centrā (lekcijas notiek darbdienu vakaros vai sestdienās), vai mūsu filiālēs Gulbenē, Valmierā, Liepājā, Ventspilī (lekcijas būs sestdienās), vai arī studē tālmācībā.

Vairāk informācijas atvērt šeit.

Nodarbības

Jauno juristu skolas pirmā nodarbība notiks 2022. gada 11. oktobrī (sākums plkst. 16.00).

Tiekamies Juridiskajā koledžā, Kronvalda bulvārī 1 A, Rīgā.

Pieteikšanās līdz 30.09.2022., nosūtot ziņu uz e-pastu inese@jk.lv

Konkurss

Jau septiņpadsmito reizi žurnāls “Jurista Vārds” aicina Latvijas augstskolu jurisprudences studentus un absolventus iesniegt izvērtēšanai savus pētnieciskos darbus. Tas ir labs veids, kā pārbaudīt sevi, iemantot “vārdu” juridiskajā sabiedrībā un uzsākt ceļu uz pirmo publikāciju. Iepriekšējie gadi rāda, ka panākumi šajā konkursā veicina jauno juristu karjeras izaugsmi.

“Jurista Vārda” konkursam var pieteikt pētniecisku darbu par jebkādu aktuālu un novatorisku juridisku tēmu. Darbus vērtē autoritatīva tiesību zinātnieku un praktiķu žūrija, bet uzvarētāji saņem vērtīgas balvas – juridisko literatūru, abonementu un iespēju publicēties “Jurista Vārdā”. Visi iesniegtie konkursa darbi anonīmi vērtēti tieslietu nozaru sekcijās. Savukārt jaunākajiem tieslietu studentiem ir iespējas pieteikt savus darbus īpašajai Frīdriha Georga fon Bunges Cerību balvai.

Žurnāla “Jurista Vārds” rīkotais pētniecisko darbu konkurss ir vienīgās nacionāla mēroga “sacīkstes”, kurās spēkiem var mēroties visu Latvijas augstskolu un koledžu studenti un absolventi. Vienlaikus konkurss ir ilgtermiņa ieguvumus arī žurnālam un visai tieslietu nozarei, jo ļauj atklāt jaunos talantus un papildināt žurnāla “Jurista Vārds” autoru loku.

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa pieejami  “Jurista Vārda” jaunākajā žurnāla laidienā. Darbus konkursam var iesniegt līdz šī gada 16. oktobrim (ieskaitot). Konkursa rezultātus  redakcija paziņos novembra beigās, bet decembra sākumā tie tiks publicēti žurnālā “Jurista Vārds”. Konkursa balvu fondu nodrošina “Jurista Vārda” izdevējs “Latvijas Vēstnesis”, vadošie zvērinātu advokātu biroji u.c. atbalstītāji.

Informācija: https://juristavards.lv/doc/281866-piesakies-zurnala-jurista-vards-septinpadsmitajam-petniecisko-darbu-konkursam/

ISO 9001 – 2015

Bureau Veritas Latvia 2022.gada 5.jūlijā informē, ka organizācija ir pārsertificēta un atzīta par atbilstošu
starptautiskā ISO 9001 – 2015 standarta prasībām.

Vairāk informācijas: skatīt šeit.

AICINĀM UZ JAUNO JURISTU SKOLU!

Jauno juristu skolā aicinām piedalīties vidusskolēnus un citus interesentus, kuri vēlas ko vairāk uzzināt par Latvijas tiesību sistēmu, iepazīt daudzveidīgo jurista (jurista palīga) profesiju, tās pievilcību un īpatnības. Nodarbības palīdzēs jums izšķirties par savu piemērotību jurista profesijai, kā arī izlemt, kuru studiju programmu tad nu izvēlēties, uz kuru augstskolu doties studēt.

Ja vēlaties:

– gūt izpratni un pamatzināšanas par juridiskiem jautājumiem;
– studēt tiesību zinātnes pēc vidusskolas beigšanas;
– iepazīties ar advokātiem, notāriem, tiesnešiem, prokuroriem un citiem tiesību jomas pārstāvjiem;
– tikties nodarbībās ar profesionāliem juristiem un tiesību speciālistiem;
– apmeklēt tiesībsargājošās institūcijas;
– iegūt jaunus draugus ar līdzīgām interesēm…

… tad Juridiskās koledžas Jauno juristu skola palīdzēs īstenot šīs ieceres!

Nodarbību saraksts:
JJSk Gulbenes grupai;
JJSk Valmieras grupai.

Apliecības saņem Gulbenes novada vidusskolas jaunieši (4.06.2022.)

Jauno juristu skolas dalībnieku konference Gulbenes novada vidusskolā (4.06.2022.)

Valmierā Jauno juristu skolas pasākumu vadīja Juridiskās koledžas direktors Tālavs Jundzis

Vidusskolēnu ziņojumi konferencē (Valmiera, 6.06.2022.)

©2020. Juridiskā koledža. Visas tiesības aizsargātas.

Izstrādāja: