Studijas ārvalstīs dzīvojošajiem

Studijas ārvalstīs dzīvojošajiem

November 24, 2021

Zināšanas par Latvijas tiesību sistēmu varētu būt noderīgas tautiešiem ārzemēs ne vien karjeras veidošanā un attīstībā, bet arī tīri privātu jautājumu profesionālai kārtošanai Latvijā. Neapšaubāmi, tās noderēs arī tiem, kuri dzīvojot ārpus Latvijas, vienkārši vēlas izprast pie mums notiekošo tiesību kontekstā. Pie šāda secinājuma esam nonākuši sarunās ar latviešiem ārzemēs un tas arī pamudināja pielāgot starptautiski akreditēto Juridiskās koledžas Tiesību zinātņu programmu ārvalstīs dzīvojošo specifikai un interesēm gan satura, gan formas, gan pasniegšanas ziņā.

Lekcijas studējošajiem ir paredzētas tiešsaistē ZOOM platformā katru sestdienu divu gadu garumā, papildus vēl ir ieplānota viena 2 nedēļu vasaras nometne studijām Latvijā klātienē. Lekcijas notiks sestdienās no rītiem un to norises laiks tiks pielāgots Ziemeļamerikai un Kanādai (lielākā mērā Austrumu krasta laika zonai). Rietumeiropas latviešiem lekcijas sāksies attiecīgi sestdienu pēcpusdienās. Atbilstoši pēc Latvijas laika lekcijas notiks no plkst. 16.00 pēcpusdienā līdz plkst. 22.00 vakarā tiešsaistē.

Studijas piedāvājam studentiem no Amerikas (ASV, Kanāda, Brazīlija u.c.), kā arī no Rietumeiropas un Austrumeiropas valstīm. Diemžēl, piedāvājums pagaidām neaptver Austrālijā un Jaunzēlandē mītošos, kuri dzīvo atšķirīgā laika zonā. Studējošajiem tiks piemērotas tās pašas prasības un noteikumi, kas jau labi zināmi mūsu studentiem. Šai sakarā rosinām koledžas studentus un absolventus, kuru ģimenes locekļi, radi, draugi un paziņas dzīvo ārzemēs, nodot tālāk šo informāciju. Gaidīsim jūs pievienojamies koledžas studentu pulkam, lai arī attālināti. Te jāatzīmē, ka Juridiskās koledžas Tiesību zinātņu programma, kuru tagad mēs piedāvājam ārzemēs dzīvojošajiem, šajā gadā darba devēju aptaujās ierindota desmit labāko Latvijas universitāšu un augstskolu vidū. Tas ir starp vairāk nekā tūkstoš studiju programmām!

Kontaktinformācija: info@jk.lv

©2020. Juridiskā koledža. Visas tiesības aizsargātas.

Izstrādāja: