Studijas ārvalstīs dzīvojošajiem

Studijas ārvalstīs dzīvojošajiem

November 24, 2021

Zināšanas par Latvijas tiesību sistēmu varētu būt noderīgas arī tautiešiem ārzemēs gan karjeras veidošanā un attīstībā, gan tīri privātu jautājumu profesionālai kārtošanai Latvijā. Neapšaubāmi, arī tiem, kuri dzīvojot ārzemēs vienkārši vēlas labāk izprast Latvijā notiekošo tiesību kontekstā. Pie šāda secinājuma esam nonākuši sarunās ar latviešiem ārzemēs. Tas mūs pamudināja pielāgot starptautiski akreditēto mūsu koledžas Tiesību zinātņu programmu ārvalstīs dzīvojošo specifikai un interesēm gan satura, gan formas, gan pasniegšanas ziņā.

Lekcijas studējošajiem ir paredzētas tiešsaistē ZOOM platformā katru sestdienu divu gadu garumā un papildus vēl  ir ieplānota viena 2 nedēļu vasaras nometne studijām Latvijā klātienē. Lekcijas notiks sestdienās no rītiem un to norises laiks tiks pielāgots Ziemeļamerikai un Kanādai (lielākā mērā Austrumu krasta laika zonai). Rietumeiropas latviešiem lekcijas sāksies attiecīgi sestdienu pēcpusdienās. Atbilstoši pēc Latvijas laika lekcijas notiks no plkst. 16.00 pēcpusdienā līdz plkst. 22.00 vakarā tiešsaistē.

Studijas piedāvājam studentiem no Amerikas (ASV, Kanāda, Brazīlija u.c.), kā arī no Rietumeiropas un Austrumeiropas valstīm. Diemžēl, piedāvājums pagaidām neaptver Austrālijā un Jaunzēlandē mītošos, kuri dzīvo atšķirīgā laika zonā. Studējošajiem no ārzemēm šajā programmā tiks piemērotas visas tās pašas prasības un noteikumi, kas jau labi zināmi mūsu studentiem. Šajā sakarā mēs lūdzam mūsu studentus un absolventus, kuru ģimenes locekļi, radi, draugi, paziņas dzīvo ārzemēs, nodot tālāk šo informāciju un aicināt pievienoties koledžas studentu pulkam, lai arī attālināti. Te jāatzīmē, ka Juridiskās koledžas Tiesību zinātņu programma, kuru tagad mēs piedāvājam arī mūsu tautiešiem ārzemēs, šajā gadā darba devēju aptaujās ierindota Latvijas universitāšu un augstskolu desmit labāko vidū starp vairāk nekā tūkstoš studiju programmām.

Studijas sāksies 2022. gada 5. februārī. Pieteikšanās studijām un dokumentu iesniegšana Juridiskajā koledžā notiek elektroniski līdz 2022. gada 25. janvārim. Informācijas pasākumi interesentiem būs tiešsaistē ZOOM platformā 2021. gada 27. novembrī un atkārtoti 11. decembrī (pēc Latvijas laika plkst. 16.00).

Pieslēgšanās saiti iespējams saņemt, nosūtot pieprasījumu uz e-pastu: info@jk.lv .

Tālavs Jundzis

Juridiskās koledžas direktors

©2020. Juridiskā koledža. Visas tiesības aizsargātas.

Izstrādāja: