Ārpus lekcijām, pa Kurzemi

Ārpus lekcijām, pa Kurzemi

May 16, 2023

Tas ir stāsts par grupas biedru “escape room” vai kā latviski to dēvē – izlaušanos spēlē. Pirmais aprīlis un pirmais piedzīvojums – spēles operatore kavēja, ārā lija, bet mums vajadzēja iespējami ātri nozagt miljonu, jo laiks līdz nokļūšanai Kuldīgā bija ierobežots. Izdevās – 42 minūšu laikā bijām gan nozaguši naudu, gan izlīduši no ēkas. Jau šeit varējām pārliecināties par mūsu komandas attapību un saliedētību.

Kuldīgas dzīvajā muzejā mūs sagaidīja stāsts par Kuldīgu, hercogu Jēkabu, kolonijām un arī mēra laikiem un kapiem, kurus neviens šobrīd nemeklē, lai tā sērga nesāktos atkal. Aizstaigājām līdz Ventas rumbai, baudot vecpilsētas skatus. Tad sekoja saulriets Jūrkalnes stāvkrastā, kur bijām nolūkojuši naktsmājas, bet otrā rītā jau devāmies uz Pāvilostu. Pūpolsvētdienā vēlreiz atgriezāmies Kuldīgā un piebiedrojāmies kuplajam svinētāju pulkam, kuri 2.aprīlī atzīmēja Ēvalda Valtera dzimšanas dienu.

Divas dienas Kurzemē aizritēja vienā elpas vilcienā, atceļā uz mājām īsinājām laiku atraktīvi – viens otram uzdevām negaidītus jautājumus, piemēram, par negantākajiem piedzīvojumiem dzīvē, labākajām bērnības atmiņām, ceļojumiem, jūras velšu izvēlēm un pirmajiem mobilajiem telefoniem.

Ilva Zommere

©2020. Juridiskā koledža. Visas tiesības aizsargātas.

Izstrādāja: